Zoeken naar een Soester bedrijf

Hieronder vindt u presentaties van bedrijven uit Soest, die u willen helpen met energiebesparende maatregelen. De bedrijfspresentaties zijn door de bedrijven zelf gemaakt.

  • Als u wilt weten welke bedrijven u met een besparingsmaatregel kunnen helpen, dan klikt u op de knop met die maatregel en ziet u de Soester bedrijven die u daarmee kunnen helpen.
  • Als u wilt weten waar een bepaald Soester bedrijf u mee kan helpen, dan klikt u op de naam van het bedrijf. U komt dan bij een presentatie, waar u kunt zien met welke maatregelen ze u kunnen helpen.

Energieloket_RGB_Schaduw_WEB
Over Energieloket Soest en de positie van bedrijven leest u meer bij ‘Verantwoording‘. (zie daar: Disclaimer).

BedrijfsnaamContactpersoonE-mailTelefoonnummer
Adviesbureau N van LooverenN van Loovereninfo@nvanlooveren.nl06-50993148
Bedrijven Platform DuurzaamheidHenk van Aschinfo@duurzamebedrijvensoest.nl06-53402100
Bedrijvenalliantie Energiezuinig SoestEvert ten Katesecretariaat@energiezuinigsoest.nl06-53189257
Bouwbedrijf Fred MeederFred MeederInfo@bouwbedrijffredmeeder.nl06-53893413
Bouwbedrijf van den HengelM.G.A. Langendorfflangendorff@vdhengel.nl06-53164217
Hil-Trade Soest BVinfo@hil-trade.nl
RZ techniekRob de Zoeteinfo@rztechniek.nl06-47808009
van Ede GlasC.J. van Edeinfo@vanedeglas.nl035-6016055
Vledder ProjectenGerrit Vleddergerrit@vledderprojecten.nl06-40987513
VvE Advies Den KaatEvert ten Kateevert@denkaatbv.nl06-53189257
WoodyshousingTheo Bouwmantheo@woodyshousing.com+31355238900
YellowBee BVToon Stappersinfo@yellow-bee.nl085 0473727